CEJMK316BJ476ML-T
Taiyo Yuden
Cap Ceramic 47uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 1206 85A°C T/R
Description +
Search Keywords: CEJMK316BJ476MLT
  • Part No:
    CEJMK316BJ476ML-T
  • Alias/AKA:
    JMK316BJ476ML-T
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    472227uF
  • Voltage:
    6.32253VDC
  • Package/Case:
  • Tolerance:
    202252%