CEJMK316B7226ML-T
Taiyo Yuden
Cap Ceramic 22uF 6.3V X7R 20% Pad SMD 1206 125A°C Low ESR T/R
Description +
Search Keywords: CEJMK316B7226MLT
  • Part No:
    CEJMK316B7226ML-T
  • Alias/AKA:
    JMK316B7226ML-T
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    22 uF
  • Voltage:
    6.3 VDC
  • Package/Case:
    1206
  • Tolerance:
    20 %