CEJMK107BJ106MA-T
Taiyo Yuden
Cap Ceramic 10uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 0603 85A°C T/R
Description +
Search Keywords: CEJMK107BJ106MAT
  • Part No:
    CEJMK107BJ106MA-T
  • Alias/AKA:
    JMK107BJ106MA-T
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    4000
  • Capacitance Value:
    102227uF
  • Voltage:
    6.32253VDC
  • Package/Case:
  • Tolerance:
    202252%