CEGMK325BJ106MN-T
Taiyo Yuden
Cap Ceramic 10uF 35V X5R 20% Pad SMD 1210 85A°C T/R
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: CEGMK325BJ106MNT
  • Part No:
    CEGMK325BJ106MN-T
  • Alias/AKA:
    GMK325BJ106MN-T
  • COO:
    MY
  • Capacitance Value:
    102227uF
  • Voltage:
    352253VDC
  • Package/Case:
  • Tolerance:
    202252%