CEEMK325B7475MN-T
Taiyo Yuden
Cap Ceramic 4.7uF 16V X7R 20% SMD 1210 125°C T/R
Description +
Search Keywords: CEEMK325B7475MNT
  • Part No:
    CEEMK325B7475MN-T
  • Alias/AKA:
    EMK325B7475MN-T
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    4.7 uF
  • Voltage:
    16 VDC
  • Package/Case:
    1210
  • Tolerance:
    20 %