CEEMK325B7226MM-TR
Taiyo Yuden
Cap Ceramic 22uF 16V X7R 20% SMD 1210 125°C T/R
Description +
Search Keywords: CEEMK325B7226MMTR
  • Part No:
    CEEMK325B7226MM-TR
  • Alias/AKA:
    EMK325B7226MM-TR
  • COO:
    KP
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Capacitance Value:
    22 uF
  • Voltage:
    16 VDC
  • Package/Case:
    1210
  • Tolerance:
    20 %