CEEMK107B7105MA-T
Taiyo Yuden
Cap Ceramic 1uF 16V X7R 20% Pad SMD 0603 125°C T/R
Description +
Search Keywords: CEEMK107B7105MAT
  • Part No:
    CEEMK107B7105MA-T
  • Alias/AKA:
    EMK107B7105MA-T
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    4000
  • Capacitance Value:
    1 uF
  • Voltage:
    16 VDC
  • Package/Case:
    0603
  • Tolerance:
    20 %