CEEMK107B7105KA-T
Taiyo Yuden
Cap Ceramic 1uF 16V X7R 10% Pad SMD 0603 125A°C T/R
Description +
Search Keywords: CEEMK107B7105KAT
  • Part No:
    CEEMK107B7105KA-T
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    4000
  • Capacitance Value:
    12227uF
  • Voltage:
    162253VDC
  • Package/Case:
  • Tolerance:
    102252%