CBC3225T220MR
Taiyo Yuden
Inductor Power Chip Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 0.78A 0.351Ohm DCR 1210 T/R
Description +
Search Keywords: CBC3225T220MR
  • Part No:
    CBC3225T220MR
  • Alias/AKA:
    LQCBC3225T220MR
  • Inductance:
    22 uH
  • Tolerance:
    207104%
  • Maximum DC Current:
    0.78 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.351 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C