CBC2016T1R0MV
Taiyo Yuden
Inductor Power Chip Wirewound 1uH 20% 7.96MHz Ferrite 0.885A 0.13Ohm DCR 0806 Automotive T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +