CB2518T100K8
Taiyo Yuden
Inductor Chip Power Unshielded Wirewound Ferrite 10uH 0.25A 10% 2.52MHz 2-Pin 1007 Emboss T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +