BRHL2518T2R2M
Taiyo Yuden
Inductor Power Chip Wirewound 2.2uH 20% 1MHz Ferrite 1A 0.1495Ohm DCR 1007 T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +