PMD2406PTVX-A.U.GN
Sunon
Tubeaxial Fan - 24VDC - Square 60mm L x 60mm H - Vapo-Bearing - 40.0 CFM (1.12m³/min) - 45.0dB(A) - 5 W - 7600 RPM - 2 Wire Le ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Tubeaxial Fan - 24VDC - Square 60mm L x 60mm H - Vapo-Bearing - 40.0 CFM (1.12m³/min) - 45.0dB(A) - 5 W - 7600 RPM - 2 Wire Leads.