ST301S15020
Stancor
Sealed Power Transformer - 2VA - 115VAC Primary - Output: 15V@133mA - PCB Through Holes - 32.8 x 27.8mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +