896H-1AH-S-R1-12VDC
Song Chuan
Electromechanical Relay - SPST-NO - 50A - 12VDC - 90Ohm - Plug-In.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +