507H-1CH-F-S-12VDC
Song Chuan
Electromechanical Relay 12VDC 272Ohm 17A SPDT(29x12.5x15.7)mm THT Miniature PCB Relay
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +