303-1AH-C-R1-24VDC
Song Chuan
Electromechanical Relay 24VDC 600Ohm 20A SPST-NO(16x15x23.7)mm THT General Purpose Relay
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +