- TU425S48E
TU425S48E
SL Power / Advanced Energy
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 425W 19-Pin
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Description
Search Keywords: TU425S48E
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:SL Power / Advanced Energy
Part No:TU425S48E
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409530
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
16 -
AC Input Voltage:N/A
DC Input Voltage:N/A
Dimension:157.4 x 83.8 x 41.1 mm