- TE90A1251F01
TE90A1251F01
SL Power / Advanced Energy
90 W, Single Output, 12 VDC@7.5 A Industrial Desktop AC-DC Power Supply
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description