- TE40A2403F01
TE40A2403F01
SL Power / Advanced Energy
Plug-In Adapter Single-OUT 24V 1.7A 40W
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description
Search Keywords: TE40A2403F01
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:SL Power / Advanced Energy
Part No:TE40A2403F01
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409510
COO:VN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
250 -
Adapter Color:Black
Dimension:95.5 x 54 x 31 mm