- TE30A4803F01
TE30A4803F01
SL Power / Advanced Energy
Plug-In Adapter Single-OUT 48V 0.63A 30W
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description
Search Keywords: TE30A4803F01
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:SL Power / Advanced Energy
Part No:TE30A4803F01
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409510
COO:VN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
250 -
Adapter Color:Black
Dimension:95.5 x 54 x 31 mm