- TE20A1202B01
TE20A1202B01
SL Power / Advanced Energy
18 W, Single Output, 12 VDC@1.5 A Industrial International Wallmount AC-DC Power Supply
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description