- TE150A4851F01
TE150A4851F01
SL Power / Advanced Energy
150 W, Single Output, 48 VDC@3.2 A Enclosed AC-DC Power Supply
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description