- TB65S15K
TB65S15K
SL Power / Advanced Energy
AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 4.3A 65W 11-Pin
Description
Search Keywords: TB65S15K
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:SL Power / Advanced Energy
Part No:TB65S15K
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536694020
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Dimension:88.9 x 50.8 x 33.1 mm