- TB110S48K
TB110S48K
SL Power / Advanced Energy
TB110S Series 110 W 48 V Output Class I Open Frame 2 x 4 x 1.3" Power Supply
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Description