- SLE24S1203B01
SLE24S1203B01
SL Power / Advanced Energy
24 W, Single Output, 12 VDC@2.0 A Industrial/Medical International Wallmount AC-DC Power Supply
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description