- SLE12S1803B01
SLE12S1803B01
SL Power / Advanced Energy
12 W, Single Output, 18 VDC@0.6 A Industrial/Medical International Wallmount AC-DC Power Supply
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description