MU425S12EC
MU425S12EC
SL Power / Advanced Energy
In Stock: 32
Minimum Order: 1
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 22A 425W
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: MU425S12E
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    SL Power / Advanced Energy
  • Part No:
    MU425S12E
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    32
  • AC Input Voltage:
    N/A
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • Dimension:
    157.4 x 83.8 x 41.1 mm