- MINT1275A4814K01
MINT1275A4814K01
SL Power / Advanced Energy
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 3.75A 275W Medical 18-Pin
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description
Search Keywords: MINT1275A4814K01
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:SL Power / Advanced Energy
Part No:MINT1275A4814K01
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409530
COO:MX
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
80 -
DC Input Voltage:120 to 370 V
AC Input Voltage:100 to 240 V