- MINT1110A2408K01
MINT1110A2408K01
SL Power / Advanced Energy
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 4.6A 110W Medical 10-Pin
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: MINT1110A2408K01
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:SL Power / Advanced Energy
Part No:MINT1110A2408K01
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409520
COO:MX
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
80 -
DC Input Voltage:N/A
Dimension:127 x 76.2 x 32.3(Max) mm
AC Input Voltage:100 to 240 V