- MENB1040A2403F01
MENB1040A2403F01
SL Power / Advanced Energy
Plug-In Adapter Single-OUT 24V 1.7A 40.8W Medical
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Description
Search Keywords: MENB1040A2403F01
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:SL Power / Advanced Energy
Part No:MENB1040A2403F01
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409510
COO:VN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Adapter Color:Black
Dimension:101 x 61 x 34 mm