- ME10A2403B01
ME10A2403B01
SL Power / Advanced Energy
Plug-In Adapter Single-OUT 24V 0.5A 12W
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: ME10A2403B01
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:SL Power / Advanced Energy
Part No:ME10A2403B01
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409510
COO:VN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
250 -
Dimension:84 x 47 mm