- MB60S24K
MB60S24K
SL Power / Advanced Energy
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 2.5A 60W Medical 7-Pin
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: MB60S24K
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:SL Power / Advanced Energy
Part No:MB60S24K
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409520
COO:MX
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
80 -
DC Input Voltage:N/A
AC Input Voltage:N/A
Dimension:76.2 x 50.8 x 29.4 mm