- GPFM250-48G
GPFM250-48G
SL Power / Advanced Energy
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 3.8A 250W Medical
Datasheet Accessories Notify Me
Description
Search Keywords: GPFM25048G
Supplier:SL Power / Advanced Energy
Part No:GPFM250-48G
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409530
COO:MX
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
30 -
DC Input Voltage:N/A
AC Input Voltage:85 to 264 V
Dimension:203.2 x 127 x 46.05 mm