- GPFC250-12G
GPFC250-12G
SL Power / Advanced Energy
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 15A 250W
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: GPFC25012G
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:SL Power / Advanced Energy
Part No:GPFC250-12G
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409530
COO:MX
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
10 -
AC Input Voltage:85 to 264 V
DC Input Voltage:N/A
Dimension:203.2 x 127 x 46.05 mm