- GPFC110-15G
GPFC110-15G
SL Power / Advanced Energy
AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 5.3A 75W
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: GPFC11015G
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:SL Power / Advanced Energy
Part No:GPFC110-15G
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409520
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
15 -
AC Input Voltage:85 to 264 V
Dimension:160.02 x 95.25 x 44.45 mm