- GPC225-24G
GPC225-24G
SL Power / Advanced Energy
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 8.3A 175W 11-Pin
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: GPC22524G
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:SL Power / Advanced Energy
Part No:GPC225-24G
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409530
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
5 -
DC Input Voltage:N/A
Dimension:177.8 x 127 x 2.5 mm
AC Input Voltage:85 to 264 V