- GLC65-15G
GLC65-15G
SL Power / Advanced Energy
AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 4.3A 65W 11-Pin
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: GLC6515G
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:SL Power / Advanced Energy
Part No:GLC65-15G
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409520
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
20 -
Dimension:127 x 76.2 x 26.92 mm
AC Input Voltage:90 to 264 V