- GLC50-15G
GLC50-15G
SL Power / Advanced Energy
AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 3.3A 50W 9-Pin
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Box Packaging
Description
Search Keywords: GLC5015G
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:SL Power / Advanced Energy
Part No:GLC50-15G
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8544493080
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Dimension:107.95 x 63.5 x 31.75 mm
DC Input Voltage:N/A
AC Input Voltage:90 to 264 V