- GECA40-15G
GECA40-15G
SL Power / Advanced Energy
AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 2.7A 40W 8-Pin
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Box Packaging
Description
Search Keywords: GECA4015G
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:SL Power / Advanced Energy
Part No:GECA40-15G
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409510
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
AC Input Voltage:90 to 264 V
DC Input Voltage:N/A
Dimension:127.5 x 76.2 x 28.1 mm