- CENB1040A1203F01
CENB1040A1203F01
SL Power / Advanced Energy
Plug-In Adapter Single-OUT 12V 3.4A 40.8W
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: CENB1040A1203F01
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:SL Power / Advanced Energy
Part No:CENB1040A1203F01
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409510
COO:VN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Dimension:101 x 61 x 34 mm