- SC4020FH-1R5
SC4020FH-1R5
Signal Transformer
Power Inductors - SMD Inductor SMD 1.5uH 12A 5.9mohms 100KHz
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description