F1D1-050503W-R47M
Signal Transformer
High Current Shielded Power Inductor - 0.47uH - 11A - DCR: 8.5 mOhm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +