5SU1356-6KK16
Siemens Energy
RCBO, 6 kA, 1P-N, type A, 30 mA, B char., In 16 A, Un AC 230 V
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +