Search Keywords: MCMX60D5
  • Part No:
    MCMX60D5
    EAR99
    25
  • Maximum Output Voltage:
    60 V
  • Maximum Output Current:
    5(RMS) A
  • Input Voltage:
    10 V
  • Dimension:
    43.1 x 10.2 x 26.04 mm