- M50100TB1200
M50100TB1200
Sensata / Crydom
Power Module - Circuit Type TB - 100 A Maximum Load Current - 480 VAC Operating Voltage Range - Diode Module - Panel Mount.
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
EACH Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: M50100TB1200
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Sensata / Crydom
Part No:M50100TB1200
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8541100080
COO:MX
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
10 -
Configuration:Single
Dimension:57.5 x 44.4 x 24.1 mm