Search Keywords: LVD75D100H
  • Part No:
    LVD75D100H
    EAR99
    5
  • Maximum Output Voltage:
    75 V
  • Maximum Output Current:
    100 A
  • Input Voltage:
    24 V
  • Dimension:
    58.4 x 45.7 x 22.9 mm