M39019/06-240
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker Magnetic 3Pole 7.5A 240VAC/50VDC
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +
Search Keywords: M3901906240
  • Supplier:
    Sensata / AIRPAX
  • Part No:
    M39019/06-240
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    3
  • Type:
    Magnetic
  • Voltage Rating:
    240,50 VAC|VDC
  • Number of Poles:
    3
  • Current Rating:
    7.5 A