LEGH66-1-62-10.0-A-01-V
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 2Pole 10A 120VAC/240VAC
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +