JLE-1-1-52-1-F1-150
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 1Pole 150A 65VDC
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +